top of page

Aktuális ajánlataink

Current job opportunities

Mi hisszük, hogy trénernek lenni nem állás, hanem küldetés.

Mottónk: Legyél Te a változás, amit látni szeretnél a világban. (Ghandi)

Csapatunk értékei

Nyelvi trénereinket többlépcsős kiválasztási folyamat eredményeként választjuk ki. Megbecsüljük trénereinket, hiszen ők a küldetésünk kulcsai. Csak akkor jelentkezz csapatunkba, ha

  • szívügyed az emberek fejlesztése

  • elkötelezett vagy a személyes fejlődésed iránt

  • a kreatív és innovatív tanítási módszerekre fogékony vagy

  • energikus és flexibilis vagy

  • a tanítást nem csak átmeneti tevékenységnek érzed, hanem hivatásodnak

  • megoldásorientált attitűddel rendelkezel

  • szeretsz flexibilis időbeosztásban, részidőben dolgozni teljes értékű fizetésért

We believe that being a trainer is not a job, it's a mission.

Our motto: Be the change you wish to see in the world. (Ghandi)

The values of our team

We choose our trainer following a multi-phase selection process. We recognize our trainers as they are the core of our mission.

  • developing people is your heartfelt goal

  • you are committed to your personal development

  • you are eager to use creative and innovative teaching methods

  • your are energetic and flexible

  • you consider teaching not as a temporary job but your vocation

  • you have solution-oriented attitude

  • you like working in flexitime, in a part-time job, but for a reasonable full-time salary

Tréneri karrierút a nyelvitrening.com-nál - Trainers' career path at nyelvitrening.com

Junior tréner - angol/német nyelven

Tréner - angol nyelven

Elvárásaink:

  • nyelvszakos diploma (pedagógia végzettség nem elvárás)

       vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (utolsó év)

  • aktív nyelvhasználat

  • jó kommunikációs készség

Amit nyújtunk:

  • belső képzések

  • stabil szakmai háttér, innovatív környezet

  • változatos, kihívásokkal teli munkavégzés

Jelentkezési határidő: 2024. március 31.

  • felsőfokú nyelvtudás

  • 2-4 év nyelvoktatásban szerzett vagy kapcsolódó szakmai tapasztalat

  • jó kommunikációs és alapvető prezentációs készség

Instructor specialist - angol nyelven

Specialist trainer - native English

  • pedagógia és/vagy pszichológia és/vagy nyelvszakos diploma

  • jó nyelvtani affinitás

  • nagy fokú türelem, precizitás

  • alkalmas repetatív feladatok elvégzésére, magyarázásra

  • rugalmas munkavégzés a jelentkezők igényei szerint

Our expectations:

·         university/college degree in the field of English and/or business and/or psychology

·         some years experience in multinational working environment

·         good communication and basic presentation skills

What we provide:

·         professional development

·         stable background, innovative working culture

·         diverse, sometimes challenging work

Application deadline: 21 March 2024

Pozícióinkhoz elvárás a számlaképesség.

Fényképes önéletrajzodat küldd Varga Mária részére a maria.varga@nyelvitrening.com címre.

Send your CV to Maria Varga to maria.varga@nyelvitrening.com.

Trénereink mondták...

Azért szeretek a nyelvitrening.com trénere lenni, mert a tréningen résztvevők élvezik a tanulást. Látom rajtuk a fejlődést, míg ezt nem tudtam elérni a hagyományos, tankönyvből haladó tanfolyami keretek között.

Alexa, Supervisor Tréner

A nyelvitréning.com módszere új, egyedi és nagyon hatékony, ami egyben szórakoztató is, és nagyon jól összeegyeztethető tanítási stílusommal, eddigi tapasztalataimmal. Trénernek lenni több, mint tanítani. Egyben készségfejlesztés, személyiségfejlesztés is, ezáltal jobban kiteljesedhetek hivatásomban.

Heni, Tréner

It's good to work here because of the envorinment, the background support and the way of dealing.

Dóri, Junior Tréner

Being able to use different languages is becoming more and more important in our society. I like helping students to improve their language skills and let them profit from my own knowledge. With nyelvitrening.com I have the opportunity to help trainees getting the best training in order to learn a language.

Nicole, Specialist Tréner

I like people and I like dealing with people.  When I see someone succeed in achieving their goals it gives me a great feeling of satisfaction to know that I had some part in helping them get here. This is why I like teaching at Nyelvitrening and why I believe I have something worthwhile to offer.

Viki, Specialist Tréner

bottom of page